Nikl/chrom kusů odpařování materiály

Nikl/chrom kusů odpařování materiály

Slitina niklu Chromu 80/20 se často používá pro kované a lité díly pro vysokoteplotní aplikace, protože má lepší oxidaci a korozi odolnost ve srovnání s levnější slitin železa, niklu a chrómu. Tato slitina niklu Chromu je velmi vhodný pro aplikace, které podléhají oxidaci. Haohai Metal nabízí kompletní sadu niklu Chromu odpařování kusů za konkurenceschopné ceny. Vlastní velikosti a materiály mohou také vyrobeny aby splňovaly vaše požadavky.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chromium(Ni/Cr) nikl pelety odpařování materiály


Obecné


Nikl je tvrdé, lesklé, stříbřitě bílý kov. Má hustotu 8,91 g/cc, bod tání 1,453° C a tlak par 10-4Torr při 1,262° C. Chrom je jedním z nejpopulárnějších kovů na světě. Chrom je stříbrné, lesklé, tvrdý a křehký kov, známý pro své vysoké zrcadlo polské a odolnost proti korozi. To má bod tání 1 857 ° C, hustota 7,2 g/cm3 a tlak par 10-4Torr při 1 157 ° C. Slitina niklu Chromu 80/20 se často používá pro kované a lité díly pro vysokoteplotní aplikace, protože má lepší oxidaci a korozi odolnost ve srovnání s levnější slitin železa, niklu a chrómu. Tato slitina niklu Chromu je velmi vhodný pro aplikace, které podléhají oxidaci.


Haohai Metal nabízí kompletní sadu niklu Chromu odpařování kusů za konkurenceschopné ceny. Navštivte také náš seznam zásobená materiálů, které jsou níže. Vlastní velikosti a materiály mohou také vyrobeny aby splňovaly vaše požadavky:

 

Pro vlastní materiály:Formulář nabídky materiálů.

Pro obecné dotazy:info@pvdtarget.com.

Zavolejte nám: 0086-29-3358-2330


MateriálVelikost (v.)MnožstvíČistota (%)Cena
Chrom nikl (Ni/Cr)3 - díl 12 mmna gram99,95P.O.R.Dvojice:Vanad (V) pelety odpařování materiály Další:Železo (Fe) pelety odpařování materiály

Dotaz