HIPIMS

- Dec 20, 2016 -

HIPIMS


Fyzické nátěry Vapour Deposition (PVD povlaky) jsou především uložily oblouku odpařování nebo magnetronového naprašování.


Husté, hladké nátěry s HIPIMS

Vysoké energie impulsu magnetronového naprašování (HIPIMS) dal třetí rozměr technologie povlakování PVD. HIPIMS technologií ukazuje, že je možné kombinovat výhody vysoké ionizaci jako oblouk odpařování s výhodami Magnetronové naprašování. Výsledkem je dobrá přilnavost a husté, velmi hladké nátěry.

HIPIMS technologie je velmi vhodná pro leptání. Díky vysoký špičkový výkon až 8 MW, atomy, vyrazil ze sebe s HIPIMS vstoupí do substrátu dát vrstvu husté, sloupovitý silnou lepicí znakem. Povlak s HIPIMS je také možné, ale má výrazně nižší, než současné technologie prskat rychlost depozice.


V současné době tato technika se používala především pro otěruvzdorné povlaky (tribologickými) a poslední práce rozšířil tuto techniku do oblasti pokovení.


Výsledky v hustou a hladkou PVD povlak, HIPIMS je k dispozici v mnoha systémech PVD povlak, Haohai Titan poskytují vysoce kvalitníMagnetronové naprašování zdroje na katodUMB cíle a cíle HiPIMS v různých materiálech pomáhat našim klientům rozvíjet jejich nové technologie s HiPIMS systémy pro více hustá, hladké vrstvy.


Zašlete nám prosím vás požadavky a kresby, chtěli bychom spolupracuje se vám přidat hodnotu k vašim produktům.


Dvojice:TITANIUM OBRÁBĚNÍ Další:Ne