TiN - povlak nitridu titanu

- Jun 07, 2017-

TiN - povlak nitridu titanu

 

CTC.jpg

Vzhledem k chemické inertnosti, tvrdosti a nízkému tření, potažení TiN Titanium Nitride snižuje koroze, erozi, oděru a opotřebení. Odolává odlupování a praskání a minimalizuje poškozování a studené svařování na řezných hranách a při tažení nebo tvarování poloměrů atd., Nyní je nejznámější a nejrozšířenější mezi PVD povlaky.

 

APLIKACE

 

- Nanášení řezných nástrojů

Jeho vlastnosti, které zůstávají stabilní až do teploty oxidace, umožňují, aby byl TiN úspěšně použit ve všech procesech s odstraňováním třísek, jakož i při různých operacích tváření, stříhání a slinování.

 

- Lékařský implantát a povlak zařízení

Extrémně vysoká odolnost proti opotřebení vůči kostnímu cementu, nízký koeficient tření, výrazné zvýšení odolnosti proti poškrábání povrchu, snížení potenciálu alergie snížením uvolňování iontů až k detekčnímu limitu, vynikající biologická kompatibilita TiN, je velmi rozšířena v potahování ortopedického implantátu komponenty a chirurgické nástroje atd.

OPC.jpg


- Vizuální zdokonalení dekorativního nátěru

Tato atraktivní zlatá barva a vysoká odolnost proti oděru činí TiN potah jako první volbou při vizuálním vylepšení různých povrchů pro mnoho dekorativních aplikací.

dec.jpg


- Potravinářské bezpečné nátěry

Povlaky z nitridu titanu jsou zcela bezpečné pro potraviny a proto jsou ideální pro použití v potravinářském průmyslu. Kromě toho je TiN velmi vhodný pro použití v lékařských technologických aplikacích díky své vysoké chemické odolnosti a biologické kompatibilitě.


Vlastnosti

Barva
Tvrdost

Elastický

Modulus

Oxidace

Temp.

Tření

Coeffe. 100Cr6

Povlak

Teplota

Typický

Tloušťka

Bůh Žlutý
2300-2900HV 450 ± 10Gpa 600 ℃ 0,4 300-480 ° C 0,5 až 10 μm


Haohai Metal (Haohai Titanium) poskytuje titanové rozprašovací terče, titanové obloukové katody, titanové odpařovací granule, titanový kelímek a titanový spouštěcí zdroj atd. Pro povlak TiN:

  titan   - Ti, CP stupeň 2 (99,2%), CP stupeň 1 (99,7%), 99,9%, 99,95%, 99,99%, 99,995%, 99,999%; rotační cíl, rovinný cíl.

Titanové monolitické rotační cíle

Ti Rotary Target 01.jpg


Titanové rovinné obdélníkové cíle

Ti05.jpg


Cílové rozprašovače titanu

Ti Circular 01.jpg


Neváhejte nás kontaktovat na cílech z rozprašování titanu.Dvojice:Ne Další:PVD HARD THIN FILM NÁTĚRY