Velká plocha skla Coaing

Od technologie vakuové povlakování pro uloženíiontově optických tenkých vrstev na velkoplošné skleněné substráty htak pryč prostřednictvím stabilní růst po celá desetiletí, dnes, komplikovaných optoelectronic tenký film coated, velké plochy sklaDíky vysoce výkonné funkce, jako je energetická účinnost a vynikající estetické optický vzhled hrát důležitějšírOLE v našem životě.


Nízká Emisivita (Low-E) architektonické sklo je jeden z nich, povlak brání slunečního záření od projíždějících throUgh přední sklo a sálavé teplo z úniku budovy tím, že odráží na zadní straně skla, douvědomit si energetické účinnosti.


Architektonické skleněné (zejména Low-E) materiály jsou vysoce transparentní a neutrální barvy, kombinace tónovaná protisluneční funkce solární a low-e.

Tento diagram znázorňuje obecnou strukturu trojitý stříbření low-e s přibližné tloušťce každé vrstvy, jak je uvedeno v různých patentů.Automobilové skla materiály jsou vysoce transparentní a elektricky vodivé pro rovné nebo ohnuté sklo, solární regulace, zrcadla a odmrazování vrstvy.


Jako přední výrobce pro tenkovrstvých nátěrových hmot, Haohai kovu (Titan Haohai) se vyvíjí a poskytuje naprašování cíle pokrývají větší planární a otočnou cíle pro různé velké oblasti potahování jako sklo, antireflexní sklo a fotovoltaiku a Flat panel zobrazí.

Haohai cíle napra? ování jsou precizně vyrobené, procesy patří:

Vakuové přetavení Arc

Odlévání

Prášková metalurgie

Izostatické lisování za horka (HIP)

Horkého plazmatu postřik (HPS)

Studená plazma nástřik (CPS)

Obrábění

Lepení

Haohai cíle napra? ování pro velké plochy skla aplikace patří:

Low-E skla patří: Ag, Cr, Nb, NbOx, NiCr, Si, Ti, TiO2, ZnAl, ZnSn a ZnO/Al2O3.

Automobilového sklapatří: Ag, Al, Cr, Cu, Si, Ti, ZnO/Al2O3 a ZnSn

Fotovoltaika patří, Ag, Al, ITO, Mo, Ni/NiV a ZnO/Al2O3.

Plochých panelových displejů patří Al, Al2O3, Cr, Cu, ITO, Mo, Nb, Ni a SiO2.