Odmašťování a čištění, targety

- Jun 04, 2018-


Odmašťování a čištění, targety


Clean.jpg

Otázka odmašťování prskat cíl vyžádá povaha výrobního procesu. Praskající cíl bude vyžadovat mechanické dokončení - tj obrábění nebo broušení – k jednotné, hotové rozměry po popisu materiálu bylo vakuum lité nebo hot lisované. Je toto strojní to může zavést tuky, které musí být odstraněny dříve, než materiál je kompatibilní s vysokovakuové prostředí.

 

Standardní metoda pro odstranění povrchové kontaminace je otřít neprašný materiál, který je namočený v isopropylalkoholu.

 

Ve zvláštních případech mimořádně reaktivní materiálů (např. vzácných zemin, alkalické kovy) není doporučeno isopropyl alkohol. V takovém případě barvy ředidlo bylo zjištěno, že uspokojivý, při odstraňování často pokrývá tyto materiály (komerčně dostupné na maloobchodních prodejnách, jako Sears) ochranné olejové nátěry.

 

Některé materiály odpařování může být přímé obsazení bez obrábění a broušení nutné později. ACI slitiny provést řadu materiálů v tomto duchu: hlavně, drahých kovů, žáruvzdorné materiály a jiných materiálů-reaktivní.

 

Ostatní prvky a slitin, zejména Au /, slitiny Al ložiska, Cr ložisko slitin a vzácných zemin bude vyvíjet oxid vrstvy v procesu tavení a nejsou vhodné pro tento způsob výroby. Jejich povrch musí být čištěny abrasively odstranit jejich oxidů.

 

JINÉ METODY: VÝSLEDKY VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU PRO ODMAŠTĚNÍ PODKLADU

 

1. spray srážka s Aliance Aquamate SF booth

 

2. vzhledem k tomu, Lanthan je snadno oxidovatelných, je namočené v oleji (tekutý parafin). Tedy aceton byl eliminován, odmašťování, nebo jako potřebné, ultrazvukové čištění.

 

3. ultrazvukem v acetonu

 

4. odmašťování v teplé (40° C.) alkalická povrchově aktivní látky

 

5. vzorky byly pískované a odmaštěna pomocí ultrazvukové čištění v acetonu

 

6. Si substráty elektroniky stupně byly vyčištěny v acetonu a methanolu v ultrazvukové lázni. Pak substráty byla podrobena par odmašťování v isopropylalkoholu a byly vysušeny v teplé atmosféře to.

 

7. pak byla podrobena par odmašťování v isopropylalkoholu substráty